Sıkça Sorulan Sorular

S. S. S.

Sıkça sorulan sorular

Yaşadığınız sorunlar günlük hayatınızı ve ilişkilerinizi etkilemeye başladıysa bir uzmandan destek alma zamanınız gelmiş demektir. Stres ve kaygı yaratan durumlar, takıntılı ve tekrarlayan düşünceler, yalnızlık ve umutsuzluk duyguları, uyum zorlukları, başarı sorunları, özgüven eksikliği, etkili iletişim kurma, kendini ve çevreyi daha iyi tanıma, kimseye anlatılamayan duygu ve düşünceler en yoğun başvurulan konulardır.
Her kişinin yaşadığı problem ve geçirecekleri terapi süreci farklıdır. Ne kadar süre psikoloğa gideceğinize dair genel bir bilgi yoktur. Süreler, ihtiyacınıza göre belirlenir.
Fonksiyon dosyaları haricinde yer alan tüm arayüz dosyaları açık kaynak olacak şekilde kodlanmıştır. Dolayısıyla tüm içeriği dilediğiniz şekilde düzenleyebilirsiniz.
Temaların çalışabilmesi için sunucunuzda ioncube eklentisinin yüklü olması yeterlidir. Ioncube ücretsiz bir şifre çözme yazılımıdır. Bununla alakalı bilgiyi hosting firmanızdan alabilirsiniz. Ayrıca php versiyonu 7.1-7.2 olmalıdır
Evet, Almış olduğunuz temaların yanında yaşadığınız sorunlarda destek hizmeti veriyoruz.
Maalesef hayır, vermiş olduğunuz domain adresine lisans kesimi yapıldığı için daha sonrasında lisans iptali yapılmamaktadır

İletişim